Wyścig kolarski oraz piknik dla kolarza reprezentacji Polski w Skale

Wyścig kolarski oraz piknik dla kolarza reprezentacji Polski w Skale

W niedzielę 25.08.2019r. nasz zespół ratowniczy odpowiedzialny był za zabezpieczenie wyścigu kolarskiego oraz pikniku w Skale w powiecie krakowskim, na rzecz kolarza reprezentacji Polski Karola Domagalskiego, który uległ poważnemu wypadkowi na trasie wyścigu w Małopolsce w czerwcu tego roku.

Inicjatorem całego przedsięwzięcia byli strażacy z OSP Skała. Zintegrowana Służba Ratownicza na prośbę druhów oraz Województwa Małopolskiego zrealizowała zabezpieczenie w.w imprezy oraz przeszkoliła zainteresowanych jak udzielać pierwszej pomocy przy nagłym zatrzymaniu krążenia.

Dziękujemy za współpracę na miejscu jednostce OSP Skała oraz strażakom z JRG 5 w Krakowie.