8 dzień działań na granicy – ZDJĘCIA!

8 dzień działań na granicy – ZDJĘCIA!

Mija 8 dzień, naszych nieprzerwanych działań, które realizujemy w ramach pomocy ofiarą wojny na Ukrainie. Oprócz zadań, które realizujemy na polskiej granicy z Ukrainą, nasz personel zabezpiecza również jeden z największych punktów w których przyjmowani są uchodźcy. Działania prowadzimy wspólnie z Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie.
Przy współpracy z ukraińskim odpowiednikiem WOŚP, realizujemy również transporty leków i sprzętu medycznego na Ukraine, a w drodze powrotnej prowadzimy ewakuacje medyczną.
W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować kilku osobą i firmą (w kolejnych dniach podziękujemy kolejnym darczyńcą):
Alina Kilian – PUB i apteka, to jednak dobre połączenie 🙂 Dziękujemy za pomoc i wsparcie farmakologiczne. Środek, Zielarnia u Aptekarzy– jesteście wielcy. Liczymy na dalszą współpracę!
Stowarzyszenie Pszczyńskich Przedsiębiorców– kawał dobrej roboty, a medykamenty i przekazane dary trafiły już we właściwe miejsce. Krzysztof Gazda- Dziękujemy!
Pole Paintballowe MONADI i Adrian Zadora- Adrian poświęcał swój czas i środki finansowe, by ratownicy skutecznie mogli przemieszczać się z bazy ratowniczej na punkty i w miejsca gdzie udzielana jest pomoc potrzebującym. Dziękujemy za cierpliwość i okazane serce!
Dominika Wysogląd i Joanna Bartosiewicz – dziewczyny zmobilizowały lokalne społeczności i wesparły nasze działania niezbędnymi lekami i medykamentami. Ogromne podziękowania dla GZOZ w Kętach i dla studentów pierwszego roku pielęgniarstwa z Oświęcimia- dzięki i zapraszamy do dłuższej współpracy.
Niebawem kolejna porcja informacji i podziękowań. Tymczasem, uzupełniamy karetki i wracamy do pracy. W nocy kolejna misja- tym razem jeden z naszych Zespołów będzie ewakuował 4 tygodniowe dziecko z okolic Lwowa.
Dziękujemy za pozytywną energię, którą do nas wysyłacie i słowa wsparcia. To bardzo ważne w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Dziękujemy
Nasze działania można wesprzeć tutaj:
lub bezpośrednio poprzez wpłatę na konto Fundacja Służby Ratunkowe RP:
Konto EURO: Fundacja Służby Ratunkowe RP 32-626 Jawiszowice, ul. Mickiewicza 36
Nr konta: PL11 2530 0008 2048 1041 7389 0003
Kod SWIFT: NESBPLPW
KONTO ZŁOTÓWKOWE: Fundacja Służby Ratunkowe RP 32-626 Jawiszowice, ul. Mickiewicza 36
Nr konta: PL65 2530 0008 2048 1041 7389 0001
Kod SWIFT: NESBPLPW