Kolejny transport humanitarny w drodze na Ukrainę

Kolejny transport humanitarny w drodze na Ukrainę

Dzięki sprawnej i dobrze skoordynowanej pracy naszych ratowników w dniu dzisiejszym w kierunku Ukrainy wyruszył kolejny transport z lekami i sprzętem medycznym, połączony z ewakuacją medyczną dwóch pacjentów. Dzięki współpracy z ukraińską fundacją Serce Do Serca- odpowiednik polskiego WOŚP, wypracowaliśmy system pomocowy, który pozwala dostarczyć na Ukrainę niezbędne leki i sprzęt medyczny, a w drodze powrotnej do Polski ewakuowani są pacjenci, którzy wymagają pomocy lekarskiej (dzieci i dorośli). Nie robimy zbędnych przebiegów.
W związku z tym, że realizujemy działania pomocowe również na granicy, zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zakupie Ambulansu, którym będziemy realizować transporty medyczne na Ukraine, połączone z ewakuacją medyczną. Mamy ludzi, wykwalifikowany personel, chęci i ogromny zapał, ale brakuje nam jeszcze jednej karetki.
Jeśli znacie kogoś, kto mógłby pomóc w zakupie używanej karetki z wyposażeniem, to zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej. A może nominujecie jakiś zaprzyjaźniony warsztat samochodowy, mechanika, czy autoryzowany serwis do pomocy w pozyskaniu środków? Liczymy na Waszą kreatywność i dobre serca.
Uruchomiliśmy również specjalną zbiórkę: www.zrzutka.pl/ukraina-ambulans
Możecie nas również wesprzeć , poprzez wpłaty bezpośrednio na konto Fundacja Służby Ratunkowe RP:
Konto EURO: Fundacja Służby Ratunkowe RP 32-626 Jawiszowice, ul. Mickiewicza 36 Nr konta: PL11 2530 0008 2048 1041 7389 0003 Kod SWIFT: NESBPLPW
KONTO ZŁOTÓWKOWE: Fundacja Służby Ratunkowe RP 32-626 Jawiszowice, ul. Mickiewicza 36 Nr konta: PL65 2530 0008 2048 1041 7389 0001 Kod SWIFT: NESBPLPW
Pomóż nam zdobyć Ambulans, a my ogarniemy resztę!
PS. W dalszym ciągu zabezpieczamy punkty medyczne na granicy. Pozdrawiamy i dziękujemy wszystkim za słowa wsparcia, pomoc materialną i finansową. Na szczegółowe zestawienia dobrych ludzi i firm, przyjdzie jeszcze czas. Póki co walczymy!